menu

informační systém pro golfové kluby a resorty

GolferIS informační systém golfový klub CRM jamkovka match play eklektik

GolferIS

O nás

 • Přinášíme svěží IT vítr golfovým klubům a resortům
 • Díky inovacím zvyšujeme konkurenceschopnost klubů, resortů a celého odvětví
 • Baví nás hledat neprošlapané cesty a vést jimi naše klienty k úspěchu
 • Jsme respektovaní partneři a naše slovo platí

 

CO JSME ZAČ

Tomáš Vrbický
zakladatel a Technical Director

Před šesti lety propadl Tomáš golfu. Postupně do něj zbláznil celou svou rodinu, manželku a dvojčata Sáru a Terezu. Vrbičtí mají golfový domov na Kořenci a trénují na vlastním driving range, který provozují v Kostelci na Hané.
Díky vlastní aktivní hře a provozu golfového areálu přichází Tomáš denně s nápady, jak zefektivnit práci golfových klubů, resortů a jak zpříjemnit a zjednodušit život golfistů.
Tomáš je mistr efektivity a time managementu. Současně řídí několik vlastních firem v IT, provozuje driving range, hraje desítky kol golfu ročně. Pokud se vám zdá, že nezbývá čas na rodinu, není tomu tak. Těžko říci, jak to všechno zvládá. Asi si na to naprogramoval nějakou aplikaci a ještě nám o ní neřekl…
Tomáš žije v Prostějově a v telefonu ho poznáte podle nezaměnitelného hanáckého dialektu.

Jirka Novosad
Business Director

Ke golfu se Jirka dostal před více než dvaceti lety, tedy v dobách stále ještě pionýrských. Postupně začal s rodiči provozovat přírodní šestijamku na Šumavě a ačkoliv to od té doby několikrát zkoušel, z golfové cesty už nesešel. Jeho golfové směřování stvrdil studijní rok ve Skotsku, kde se věnoval oboru Golf Management. Po návratu řídil golfové hřiště v Čeladné a zastupoval promotéra v pořádání turnaje European Tour, Czech Open 2011. Poslední golfovou štací bylo krásných a úspěšných sedm let v Loreta Golf Clubu Pyšely.
Jirka se vždy snaží hledat nové cesty a nebojí se riskovat v implementaci inovativních nápadů a přístupů. Díky tomu dokáže produkt, kterému se právě věnuje odlišit od ostatních a stát se leaderem daného trhu. Baví ho především obchodní strategie a marketing. Také díky jeho zkušenostem není GolferIS jen o jedničkách a nulách. Možnost konzultovat jakýkoliv problém, je samozřejmost.
Na rozdíl od Tomáše už je Jirka z nejprudší golfové horečky vyléčen a baví ho také lyže, snowboard a v létě camping a pobyt v přírodě.

 

 

TAK JDE ČAS

Rok 2016

 • Tomáš programuje základ GolferISu jako výpomoc kamarádovi Vlastíkovi Šteflovi z Kořence. Tomu odchází na mateřskou manželka, která se stará o klubovou agendu a Vlastika napadne hledat pomoc v IT řešení. Po úspěšné implementaci může být mateřská a klubová agenda obstarána pohodlně z tepla domova.
 • Na Kořenci se nikdy tajemství dlouho neudrží, a tak díky doporučení začínají používat GolferIS sousední moravské kluby.

Rok 2017

 • V březnu na schůzce golfových managerů hrají spolu ve flightu Vlastik Štefl a Jirka. Jirka nevěřícně sleduje, co už na Moravě většina klubů ví. GolferIS je systém, který golfoví manažeři dlouho vyhlíželi.
 • V dubnu dochází k osudovému setkání mezi Tomášem a Jirkou. Loreta Golf Club Pyšely, kde Jirka pracuje, počká s migrací na nový systém do podzimu, ale potom následuje zima zasvěcená dalšímu vývoji systému na základě požadavků a nápadů z Lorety a dalších klubů.
 • Během roku se GolferIS živelně šíří po golfových klubech. Prakticky vždy jen na doporučení spřáteleného managera / presidenta klubu.

Rok 2018

 • Loreta a další desítky klubů v České republice a na Slovensku používají GolferIS a Jirkovi pořád vrtá hlavou, proč to ten Tomáš vlastně dělá. A jak je možné, že firma o jednom člověku, který to má jako hobby projekt, dokáže poskytnout nadstandardní zákaznickou péči a plnit požadavky na úpravy systému jak na běžícím pásu.
 • Tomášovi to nestačí a jelikož jeho dvojčata Sára a Tereza trénují v juniorské akademii, vidí prostor pro zefektivnění i v této oblasti. Na začátku zimy začíná s vývojem nového systému s pracovním názven TCM (tréninkové centrum mládeže). Ten pomůže s agendou trenérům a managerům sportovních oddílů, zlepší informovanost rodičů a motivuje juniory k efektivnějšímu tréninku.

Rok 2019

 • V březnu si Jirka na lanovce na Šumavě poposedne, přestane si sedět na vedení a najednou mu je to jasné. Tomáš potřebuje parťáka, který to s ním v GolferISu rozjede na plný plyn. V té roli vidí Jirka sám sebe a aby si to nerozmyslel, píše ihned o svém nápadu Tomášovi. Ten bez přemlouvání souhlasí a od té chvíle se valí nápady a vize o sto šest až je ani není síla všechny zaznamenat.
 • V mezičase se o TCM dozví Česká Golfová Federace a rozhodne se počínaje rokem 2020 software nasadit do všech klubů se statusem Tréninkového centra mládeže, aby mohla efektivněji pracovat s daty a statistikami sledovaných sportovců. Ve spolupráci se zástupci ČGF Alešem Libecajtem a Petrem Šavrdou se program dále vyvíjí a má ambici uspokojit potřeby i dalších golfových federací a sportovních svazů.
 • Ke konci roku opouští Jirka Novosad po sedmi letech Loretu a těší se, že své nápady a zkušenosti využije v GolferIS.

Rok 2020

 • Start nové éry. Golfové kluby, resorty, těšte se!