menu

informační systém pro golfové kluby a resorty

GolferIS informační systém golfový klub CRM jamkovka match play eklektik

GolferIS

Referenceobr

Na podzim roku 2018 jsme se poprvé seznámili s programem GolferIS, který nám do Royal Golf Clubu Mariánské Lázně přijel představit Tomáš Vrbický. Při zakládání funkcí a používání programu nám byl Tomáš Vrbický velice nápomocný, a když se naskytl jakýkoliv dotaz, ihned zareagoval. Právě v roce 2018 jsme si společně s vedením klubu předsevzali, že zlepšíme komunikaci s členskou základnou pomocí různých komunikačních kanálů. Vzhledem k našemu pestrému klubovému životu v RGCML se nám v systému GolferIS velice zalíbila funkce personalizovaného newsletteru, kterou hojně využíváme k informovanosti naší členské základny o novinkách z klubu i mimo něj. Dále se osvědčila i další funkce jako jsou narozeninová přání, což je dle mého názoru další krok, jak potěšit člena golfového klubu a ukázat mu, že je součástí golfové rodiny v rámci klubu. V sezóně 2019 jsme začali využívat další funkci Eklektik, která zatraktivnila naše klubové turnaje. Členové měli možnost hrát v rámci Eklektiku o golfový vozík, zvýšil se tím zájem o klubové turnaje i o lepší výsledky v rámci RGCML turnajů. Evidence členské základny a jejich plateb za předpisy je přehledná a s mnoha přidruženými funkcemi na filtrování dat, které ocení nejedna účetní. GolferIS nás stále překvapuje novými funkcemi a my se těšíme na další novinky!

Bc. Tereza Klečková, Office Manager
Royal Golf Club Mariánské Lázně
www.golfml.cz

obr

Díky Golferisu jsou všechna data sjednocená a sdílená, což přináší nezanedbatelnou časovou úsporu při každodenní práci. Golferis představuje důležitý nástroj pro evidenci všech našich členů a s tím spojené informace o členských platbách. Naše členy hromadně informujeme o novinkách prostřednictvím newsletteru. Navíc je systém velmi přehledný a intuitivní. Dokázala jsem se v něm snadno zorientovat a rychle najít potřebné informace jako nová posila týmu Loreta Golf Club Pyšely. Chtěla bych vyzdvihnout přístup Tomáše Vrbického i Jirky Novosada, kteří systém průběžně přizpůsobují naším potřebám a vždy ochotně poradí a pomohou při řešení všech našich problémů.

Adéla Furiková, club secretary & marketing manager
LORETA GOLF CLUB PYŠELY, z. s.
www.loretagolf.cz

obr

Systém GolferIS používáme v GC Ostravice již několik let a výrazně zjednodušil práci s členskou základnou. Zvláště při rostoucím počtu členů stoupala časová náročnost administrativy spojené s evidencí přihlášek, výběrem členských poplatků a komunikací s členy. Nejdůležitější jsou tak pro nás možnosti jednoduchých a automaticky aktualizovaných přehledů o došlých platbách, možnost automatické online přihlášky pro členy a také naprosto přesná evidence kontaktů a historie každého hráče. Investice věnovaná do provozu systému se nám mnohonásobně vrací v ušetřeném čase zaměstnanců. Systém je navíc překvapivě jednoduchý pro uživatele a v zásadě nevyžaduje žádné zaškolení.

Mgr. Jan Kastner, ředitel resortu
Golf & Ski Resort Ostravice
www.ostravice-golf.cz

obr

I v našem relativně malém klubu je systém GolferIS obrovským přínosem při každodenní správě členské agendy, komunikaci se členy i správě celoročních turnajových sérií. Uspořený čas pak můžeme věnovat smysluplné práci při rozvoji klubu i hřiště.

Mgr. Jan Hovězák, prezident klubu
Golf klub Automotodrom Brno, z.s.
www.gkab.cz

obr

S Golferisem jsem se poprvé setkala v prosinci roku 2015, kdy mi jej přijel pan Vrbický představit. Moje první myšlenka však byla, co mi to zase budou nabízet? Bude to k něčemu? A věřte, že ihned po naší schůzce jsem věděla, že to je program, který jsem pro svou práci již delší dobu hledala. Konečně přišel někdo, kdo nám umožnil "zbavit se" těch únavných tabulek v Excelu a nabídl nám zcela efektivní produkt pro naši kancelářskou práci v golfovém resortu. Golferis je perfektní a efektivní nástroj pro evidenci členské základny, zaplacených a nezaplacených členských příspěvků, pro rozesílání informačních emailů a novinek, pro registraci nových členů formou on-line přihlášky, pro sestavení startovních listin, pro celkové vyhodnocování turnajových sérií a mnoho dalšího... Velkým pozitivem je také cenová dostupnost tohoto produktu, který opravdu šetří čas a vše zjednodušuje a propojuje. Neváhejte a pořiďte si Golferis, vřele doporučuji.

Zuzana Hrabalová, manažerka klubu
Valašský golfový klub, Rožnov pod Radhoštěm
www.golf-roznov.cz


 

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /usr/local/hosting/home/golferis.cz/web/www/fce/funkce.php on line 1113

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /usr/local/hosting/home/golferis.cz/web/www/fce/funkce.php on line 1156