menu

informační systém pro golfové kluby a resorty

GolferIS informační systém golfový klub CRM jamkovka match play eklektik

GolferIS

Referenceobr

Na podzim roku 2018 jsme se poprvé seznámili s programem GolferIS, který nám do Royal Golf Clubu Mariánské Lázně přijel představit Tomáš Vrbický. Při zakládání funkcí a používání programu nám byl Tomáš Vrbický velice nápomocný, a když se naskytl jakýkoliv dotaz, ihned zareagoval. Právě v roce 2018 jsme si společně s vedením klubu předsevzali, že zlepšíme komunikaci s členskou základnou pomocí různých komunikačních kanálů. Vzhledem k našemu pestrému klubovému životu v RGCML se nám v systému GolferIS velice zalíbila funkce personalizovaného newsletteru, kterou hojně využíváme k informovanosti naší členské základny o novinkách z klubu i mimo něj. Dále se osvědčila i další funkce jako jsou narozeninová přání, což je dle mého názoru další krok, jak potěšit člena golfového klubu a ukázat mu, že je součástí golfové rodiny v rámci klubu. V sezóně 2019 jsme začali využívat další funkci Eklektik, která zatraktivnila naše klubové turnaje. Členové měli možnost hrát v rámci Eklektiku o golfový vozík, zvýšil se tím zájem o klubové turnaje i o lepší výsledky v rámci RGCML turnajů. Evidence členské základny a jejich plateb za předpisy je přehledná a s mnoha přidruženými funkcemi na filtrování dat, které ocení nejedna účetní. GolferIS nás stále překvapuje novými funkcemi a my se těšíme na další novinky!

Bc. Tereza Klečková, Office Manager
Royal Golf Club Mariánské Lázně
www.golfml.cz

obr

Díky Golferisu jsou všechna data sjednocená a sdílená, což přináší nezanedbatelnou časovou úsporu při každodenní práci. Golferis představuje důležitý nástroj pro evidenci všech našich členů a s tím spojené informace o členských platbách. Naše členy hromadně informujeme o novinkách prostřednictvím newsletteru. Navíc je systém velmi přehledný a intuitivní. Dokázala jsem se v něm snadno zorientovat a rychle najít potřebné informace jako nová posila týmu Loreta Golf Club Pyšely. Chtěla bych vyzdvihnout přístup Tomáše Vrbického i Jirky Novosada, kteří systém průběžně přizpůsobují naším potřebám a vždy ochotně poradí a pomohou při řešení všech našich problémů.

Adéla Furiková, club secretary & marketing manager
LORETA GOLF CLUB PYŠELY, z. s.
www.loretagolf.cz

obr

Jako nový manager se zatím se systémem seznamuji. Co ale mohu říct, tak mě překvapuje, jak jednoduše mám všechno na jednom místě ! Naprosto intuitivní a přehledný systém pro správu klubu a všeho co manager ke své práci s členskou základnou potřebuje.

Michael Schneider, manager GCCSH
Golf & Country Club Svobodné Hamry z.s.
www.gccsh.cz

obr

Systém GolferIS je velmi intuitivní, nalezli jsme v něm vše, co nám v dosavadní manažerské praxi chybělo. Velmi nám zjednodušil práci s členskou základnou. Celá část mailingu je přizpůsobena k rychlejší a efektivnější práci. Důležitou sekcí je bezesporu část sportovní a turnajová. Konečně jsme při vyhlašování výsledků celoroční tour bez stresu. Perfektní jsou personalizované sms zprávy a přehledně vymyšlený systém jamkové hry. Nejdůležitější je pro mne ochota celého týmu GolferIS v implementaci nových poznatků do systému. Doufám, že se bude systém rozvíjet i nadále a budeme se moci těšit na vylepšení, která nám dále budou ulehčovat práci a přinášet radost našim členům.

Mgr. Martin Šíma, golf manager
Ypsilon Golf Liberec
www.ygolf.cz

obr

Systém GolferIS používáme v GC Ostravice již několik let a výrazně zjednodušil práci s členskou základnou. Zvláště při rostoucím počtu členů stoupala časová náročnost administrativy spojené s evidencí přihlášek, výběrem členských poplatků a komunikací s členy. Nejdůležitější jsou tak pro nás možnosti jednoduchých a automaticky aktualizovaných přehledů o došlých platbách, možnost automatické online přihlášky pro členy a také naprosto přesná evidence kontaktů a historie každého hráče. Investice věnovaná do provozu systému se nám mnohonásobně vrací v ušetřeném čase zaměstnanců. Systém je navíc překvapivě jednoduchý pro uživatele a v zásadě nevyžaduje žádné zaškolení.

Mgr. Jan Kastner, ředitel resortu
Golf & Ski Resort Ostravice
www.ostravice-golf.cz

obr

I v našem relativně malém klubu je systém GolferIS obrovským přínosem při každodenní správě členské agendy, komunikaci se členy i správě celoročních turnajových sérií. Uspořený čas pak můžeme věnovat smysluplné práci při rozvoji klubu i hřiště.

Mgr. Jan Hovězák, prezident klubu
Golf klub Automotodrom Brno, z.s.
www.gkab.cz

obr

S Golferisem jsem se poprvé setkala v prosinci roku 2015, kdy mi jej přijel pan Vrbický představit. Moje první myšlenka však byla, co mi to zase budou nabízet? Bude to k něčemu? A věřte, že ihned po naší schůzce jsem věděla, že to je program, který jsem pro svou práci již delší dobu hledala. Konečně přišel někdo, kdo nám umožnil "zbavit se" těch únavných tabulek v Excelu a nabídl nám zcela efektivní produkt pro naši kancelářskou práci v golfovém resortu. Golferis je perfektní a efektivní nástroj pro evidenci členské základny, zaplacených a nezaplacených členských příspěvků, pro rozesílání informačních emailů a novinek, pro registraci nových členů formou on-line přihlášky, pro sestavení startovních listin, pro celkové vyhodnocování turnajových sérií a mnoho dalšího... Velkým pozitivem je také cenová dostupnost tohoto produktu, který opravdu šetří čas a vše zjednodušuje a propojuje. Neváhejte a pořiďte si Golferis, vřele doporučuji.

Zuzana Hrabalová, manažerka klubu
Valašský golfový klub, Rožnov pod Radhoštěm
www.golf-roznov.cz