menu

informační systém pro golfové kluby a resorty

GolferIS informační systém golfový klub CRM jamkovka match play eklektik

GolferIS

Základní informace

Informační systém pro golfové kluby je moderní a intuitivní. Umožňuje vést agendu členů klubu, jejich členské poplatky a historii komunikace s členy. Další funkce jsou sportovní. Graficky přehledná jamkovka (Match Play), která je jednoduše prezentovatelná na webových stránkách klubu a čím dále oblíbenější eklektik. Tento formát hry upoutá opakovaně hráče na HCP dny nebo jiné turnaje, kde je nasazen eklektik. Výsledkové listiny celoročních tour je také možné prezentovat s využitím informačního systému na webu klubu v přehledné formě.

Silnou částí systému je personalizovaný emailing, který Vám umožní informovat členy Vašeho klubu jen o informacích, které jsou určeny pouze pro ně s možnosti kompletní historie komunikace se členem na úrovni e-mailů nebo SMS zpráv. Přehledné ukázky personalizovaných newsletterů, SMS nebo narozeninových přání si můžete prohlédnout v grafických náhledech systému.

V nové verzi pro rok 2018 připravujeme kompletní úpravy pro sladění s vyhláškou Evropské unie - GDPR (General Data Protection Regulation).